Agility

Tréninky agility budou v úterý od 16 hodin vedené Markétou Hofmannovou. Těšíme se na nové zážitky a společně strávený čas.
 
Jmenuji se Markéta Hoffmannová, je mi 24 let, jezdit k vám budu z Lovčic.
Co se agility a pejsků týče.. bylo mi 10 let, když jsem dostala svého prvního šeltiáčka Jamieho, se kterým to všechno začalo.
V roce 2008 jsme od úplného štěňátka začali trénovat v Pňově na cvičáku, kde nás různí trenéři a trenérky dokázali vytrénovat tak, že jsme se začali účastnit i větších soutěži.
Poprvé v roce 2011 jsme se kvalifikovali a vycestovali s českou reprezentací na European Open Junior do Holandska, odkud jsme si odvezli titul vicemistrů Evropy juniorů ve družstvech. Také se nám ten rok povedlo vyhrát Mistrovství ČR mládeže v kategorii děti médium, tudíž si Jamie vybojoval titul Mistra ČR mládeže 2011.
Mezi naše další úspěchy patří splněná zkouška A3, Vicemistr ČR mládeže 2013, Mistr ČR mládeže 2013 v kategorii družstev, kvalifikace na EOJ 2013 do Švýcarska, a v dalších letech pak spousty dalších úspěšných běhů.
Jak ale Jamie stárnul, od agility jsme upustili a vrátila jsem se k němu až s dalším mladším pejskem někdy v roce 2017.
Jen už ne na té závodní kariéře, jelikož ho agility neberou natolik, že by měl v dnešní konkurenci nějaké šance. Je to zkrátka lenoch, časem ho třeba poznáte. 😁
A kdo jste dočetli až sem, zvu vás tedy k vám do Chlumce na tréninky se mnou. Doufám, že vám budu mít co předat, něco vysvětlit a hlavně že vás to se mnou bude bavit.
Budu moc ráda, když o agility bude zájem, je to parádní týmový sport, úplně pro každého, i když je poměrně těžké tvořit tým s němou tváří.
Tréninky by byly každé úterý (výjimky hlášeny dopředu) od 16hoď. Hlásit se je možné na FB skupině ZKO Chlumec nad Cidlinou.
Podle počtu lidí 1 nebo 2 skupiny. (Všechny velikostní i výkonnostní kategorie dohromady, není potřeba se rozdělovat, každému se přizpůsobím)
Vždy 4-5 lidí / 1,5 hoď. (členové ZKO Chlumec 100,- / nečlenové 150,-)